Ajans25

Müşterilerinizle Aranızdaki Bağı Güçlendiriyoruz!

Hakkımızda

Fuar festival, panayır, şenlik, ramazan ayı etkinlikleri ve organizasyonları sanatçı, sahne mekan ve konser organizasyonlarını;
İnsani değerlere bağlı, çağdaş sosyal kültürel toplumsal ve ahlaki ilkelere saygılı olarak hizmet vermeyi müşterilerimizin takım arkadaşlarımız olduğu bilinciyle bilgi ve deneyimlerimizi kendileriyle paylaşmayı ve isteklerini ön planda tutarak hizmet vermeyi, araç malzeme ve insan kaynaklarını yerinde akılcı kullanarak tam zamanında ilk defada doğru hizmet sunmayı ulusal ve uluslararası standartlarla ilgili yasalara kalite yönetim sistemi şartlarına bağlı olarak bilimsel teknolojik ve ekolojik kurallar çerçevesinde hizmet vermeyi kalite politikası olarak benimsemişlerdir.

Kalite yönetim sistemimiz şirketimizin tüm çalışanlar tarafından sürekli geliştirilerek ve iyileştirilerek uygulanmaktadır.

Amacımız

Amacımız Toplumların çağdaş dünyada varlıklarını idame ettirmelerini ve hak ettikleri yere gelmelerindeki en önemli etkenlerinden birisi kendi kültürlerini nesilden nesile aktarmakla mümkündür. Bu anlamda dünya ‘da kaybolmaya yüz tutmuş yüzlerce el sanatları, hediyelik eşya ve yöresel ürünlerini yöre halkının beğenisine sunmayı amaçlıyoruz.

Kapasitemiz
Kapasitemiz Bu organizasyon kapsamında ulusal katılım hedeflenmektedir. Ülkemizin değişik illerinden yüzlerce firma bu organizasyonda yer alacaktır. Komşu ülkelerimizden; Azerbaycan, Türkmenistan, Kosova, Kazakistan, Özbekistan, Sudan, İran, Filistin ayrıca Uzak Doğu ve Afrika ülkeleri olan Kenya, Tanzanya, Güney Afrika’dan da katılımcılarımız yer alacaktır.